Fanhattan - sinyal 9
16494
single,single-post,postid-16494,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive
 

Fanhattan

12 Tem Fanhattan

Fanhattan bağlı cihazlar ile streaming içerik arasındaki boşluğu doldurmak amaçlı yapılmış. Yalnızca iPad uygulamasıyla işe başlamış olsalar da TV ve Blu-ray üreticileriylede anlaşacaklar.

Çekici bir keşif rehberi ve TV – Film içeriğinin değeriyle Fanhattan broadband yeteneği olan cihazlardan streaming içerik bulma sorununa çözüm getiriyor.

Uygulama Netflix, Hulu Plus, iTunes Movies, Crackle, ABC iPad app, Amazon Video on Demand, BlockBuster Video, Cinema Now, Playstation Network, Vudu, ve Zun ile entegre olmanın yanı sıra Rotten Tomatoes, Amazon, ve YouTube’dan da içerik çekiyor.

Fanhattan’ın güzel arayüzü içerikler arasında gezinmeyi oldukça keyifli hale getiriyor. Türe ve kullanıcı oyuna, yayımlanma tarihine göre filtreleme yapılabiliyor, sonuçlar alfabetik, popülerlik ve yayım zamanına göre sıralanabiliyor. Streaming veya download olarak aranıp hemen izlemeye başlanabiliyor. İçerik hakkında detaylı bilgilere ulaşılabiliyor. Filmlerin foto galerileri, Rotten Tomatoes veya Metacritic’den eleştirileri, oyuncu bilgisi, fragmanları, video clipleri, film müziği albümü, Amazon merchandise, Facebook paylaş ve ilgilenebileceğiniz benzer filmler detayların arasında.

Tags:
No Comments

Post A Comment