İşleyişimiz - sinyal 9
15683
page,page-id-15683,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive
 

İşleyişimiz

wireframe

Konsept ve Strateji

Sinyal 9 ekibi, baştan sona düşünülmüş konseptlerden tek kelime fikirlere kadar tüm projeleri bu alanda stres testine sokar. Fikrinizin neden mantıklı olduğunu anlamak, neden başarılı olacağını bilmek, insanların neden önemseyeceğini bilmek isteriz. Bu aşamada uzman stratejistlerimiz iş planlarınız üzerinde varsayımlarda bulunur ve elden geçirir.

Müşterilerimizle dirsek temasında çalışarak ilk konsepti alıp Sinyal 9’un mobil, startuplar ve internet hakkında bildikleri ile harmanlarız, neler çalışır neler çalışmaz ortaya koyarız. Fikirlerinizi gerçek ürünlere dönüştürürüz.

Projenin genel yönü hakkında mutabık kalındığında, Sinyal 9 ekibi ayrıntıları kurcalamaya başlar. Bu sürecin önemli faydalarından biri; stratejiye ayrılan dakikaların, wireframing’de saat, tasarımda saatler, geliştirmede ise günler hatta haftalar kazandırdığıdır.

Teslim edilir: Özellik seti

Özellik seti, projenin kutsal kitabıdır. Uygulamanın nasıl çalışacağını anlatan yazılı dökümandır. Tasarımcılarımız ona göre tasarlarlar, yazılımcılarımız kod yazarken onu rehber alırlar. Sonraki tüm adımların temelidir.

Tasarım

Sinyal 9 ekibi mükemmel tasarımlar ile çok kalabalık olan pazarda ürünlerinizin öne çıkmasına yardımcı olacaktır. Kullanıcılarınıza ilk dokunduğunuz bu noktanın son derece önemli olduğunun farkında olarak hareket edeceğiz.

Farklı yeteneklerdeki tasarımcılarımız iyi tasarım tutkusu ve yüksek estetik kaygılar etrafında birleşmiştir. Tasarım liderimiz tüm ekran, ikon veya logonun Sinyal 9’un elinden çıktığından emin olacak şekilde ekibini yönetir.

Uygulamanızın işlevselliği ve kodunun ne kadar sağlam yazıldığı kritik derecede önemlidir. Ancak ilk intiba her zaman tasarım ile kazanılır.

Uygulamanın görünüş ve hissiyatı geri kalan herşeyin tonunu ayarlayacaktır. Ekibimiz iyi eğitimli ve deneyimlidir, tüm tasarımcılarımız uygulamaların yerleşimlerini çok iyi anlayarak açıklayıcı yaratıcılıkla dengeleyerek iş çıkarırlar.

vitruvian
productlaunch

Geliştirme ve Yayın

Geliştirme yalnızca kod yazmak değildir. Mükemmel bir uygulama geliştirmenin ilk adımı mimarisini kurgulamaktan geçer. Ana mimarımız ve geliştiricilerimiz ürününüz için en uygun teknolojileri belirlerler. Geliştirme gerçekten başladığında ilgili mimari aşamanın teknolojilerine uygun uzmanlarımız çalışır.

Agile geliştirme akışımız iki haftalık sprintlerde çıktı verir. Her onbeş günde ürünü düzenli olarak inceleme ve inşa ettiklerimizi gözlemlemeniz mümkündür.

Kalite güvence analizi bir süprizle karşılaşılmamasını sağlar. Uygulama kullanıma hazır olduğunda, yayına alırız. Ekibimiz uygulamanın Apple’ın değişken kabul sürecini takip eder ve en kısa zamanda yayına alınmasını sağlar.

Yayın Sonrası

Pazarlama

Uygulamayı yayına almak önemlidir ama store’a hazır olmak işin yalnızca yarısıdır. Pazarlama konusunda herkese uyan bir model yoktur, her iş için ayrı düşünülür. Sinyal 9’un hem in-house hem de partner güçlü pazarlama uzmanları size yardımcı olmak için her zaman hazırdır.

Uzman yardımı

Uygulamanız geliştirilirken, sizinle beraber uygulamanın hedeflerini ve önündeki fırsatları belirleriz. Sonrasında sizi özenle seçilmiş uzmanlar ile tanıştırırız. Basın ilişkilerinden açıklayıcı videolara kadar tüm ihtiyaçlarınıza çözümler sunarız.

Apple tarafından farkedilme

Apple’ın nasıl düşündüğünü çok iyi biliriz. Uygulamanızın AppStore’da öne çıkarılması için bir yol varsa onu buluruz.

Bakım

Zamanlı kontrollerden, gelecek yeni özelliklere ve yepyeni versiyonlara kadar bakım paketleri sunmaktayız.

Uygulamanın bakım ve yapımı kendi ekibiniz tarafından yapılması mantıklı olduğunda yardımcı olabiliriz. Kendimize ekip seçme titizliğinde potansiyel çalışanları sizin için bulabiliriz.

marketing