Servisler - sinyal 9
15865
page,page-id-15865,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive
 

Servisler

Sinyal 9 ekibinin çeşitli yetenek setleri  hizmetlerimizi ihtiyaçlarınıza uygun hale getirmemizi sağlar. Tam hizmet sözleşmeleriyle veya a la carte hizmetlerle müşterilerimize en iyi post-PC uygulamaları ve web sitelerini yapmalarına yardımcı oluruz.  Strateji ve planlama ekibimiz, dünya standartlarında markalaşma ve dijital tasarım ve yazılımcılar ile beraber çalışır. Temelinde sezgisel ve yenilikçi kulanıcı arayüzleri bulunan güzel ve ilgi çekici tasarımlar oluştururuz. Geliştirme ekibimiz ve testçilerimiz de son noktayı koyarlar.

UX - Kullanıcı Deneyimi

Bir ekranda hangi elementlerin olacağını söylemek kolaydır. Mesele nasıl yerleşeceklerine karar vermektedir.

Dokunuşlarınıza mükemmel tepkiler eren bir uygulama kullandınız mı? Uzman UI olmadan olmaz. UX fazının sonunda uygulamanızın planlarını ortaya çıkarırız.

ux

UI - Kullanıcı Arayüzü

Wireframeler ve planlar bittiğinde, UI’i hazırlarız. UI, tam teşekküllü bir kimlik oluşturmak için marka diline bağlı olarak hazırlanır.

Yaratım aşamasına başlamak için planlardan önemli ekranları seçeriz. UI tamamlandığında son bir parlatma aşamasına sokup geliştiricilerimize teslim ederiz.

Geliştirme

Zor problemleri çözmekte deneyimli geliştirme ekibimiz, QA ekibiyle beraber çalışarak projelerinizin kıza zamanda doğru bir şekilde hayata geçmesini sağlar.